Τσεχία >
Háj ve Slezsku
Háj ve Slezsku ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Háj ve Slezsku
Slezsky Grunt Ξενοδοχείο
Poddubi 3, Háj ve Slezsku, Τσεχία
Το Slezsky Grunt Ξενοδοχείο Háj ve Slezsku διαθέτει βεράντα στον ήλιο και χώρο για ηλιοθεραπεία, ενώ Silesian Museum είναι σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει…
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Háj ve Slezsku
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Mlyn Vodnika Slamy - Penzion
K Mlynu 1, Háj ve Slezsku, Τσεχία
Aquapark Kravare απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Mlyn Vodnika Slamy - Penzion Háj ve Slezsku, που διαθέτει χώρο για πικ-νικ και γήπεδο γκολφ.
Hotel Pod Hurkou
Antonina Vaska 8, Háj ve Slezsku, Τσεχία
Το Hotel Pod Hurkou Háj ve Slezsku καλωσορίζει τους πελάτες με εστιατόριο, σε απόσταση 35 χλμ. από το αεροδρόμιο Όστραβα Leos Janacek.