Τσεχία >
Horni Lipova
Horni Lipova ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Horni Lipova
U Konupy Ξενοδοχείο
131, Horni Lipova, Τσεχία
Το U Konupy Ξενοδοχείο Horni Lipova 3 αστέρων παρέχει 12 δωμάτια. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στα Σπήλαια Na Pomezi που είναι σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Ή να επωφεληθούν από τζακούζι…
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Horni Lipova
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Apartman Pod Mramorovym Vrchem
295 Apartman C. 22, Horni Lipova, Τσεχία
Οι επισκέπτες του Apartman Pod Mramorovym Vrchem Horni Lipova με 1 υπνοδωμάτιο μπορούν να φτασουν στο Faunapark που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Το διαμέρισμα 54 τ.μ. Επίσης διαθέτει Wi-Fi και…
Apartman Kvapil Lipova-Lazne
Horni Lipova 283, Horni Lipova, Τσεχία
Επιπλέον, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Το Apartman Kvapil Lipova-Lazne 47 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.