Velký Újezd
Hotely a apartmány Velký Újezd, všechna ubytování v Velký Újezd
Hotel Farmarska Basta
Na Kamenici 55, Velký Újezd, Česká republika
2-hvězdičkový Hotel Farmarska Basta Velký Újezd umístí hosty asi 4 km od Zámek Tršice. Centrum města Velký Újezd lze najít během 10 minut chůze.
Průměrný
(2 recenze)
Doporučené hotely v Velký Újezd
Zobrazit více + Méně -
Penzion Myslivna
Olomoucká 163, Velký Újezd, Česká republika
Penzion Myslivna je komfortním místem k pobytu ve městě Velký Újezd. Hotel je 10 minut chůze od centra města Velký Újezd a 15 minut jízdy od Pramen řeky Odry.
Penzion Grygartruck
Csa 905, Velký Újezd, Česká republika
Mariánské Údolí je 10 minut jízdy, a Olomoucký hrad je 15 minut jízdy. Centrum města Velký Újezd lze najít během 5 minut chůze.